Aktualny kurs 1EUR = 4,5713 ZŁ

Remonty kontenerów

Świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z branżą metalurgiczną oraz budowlaną. Jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom naszych kontrahentów. Używane przez nas metody spawalnicze to 111, 131, 135, 136, 141. Nasi pracownicy spawają zarówno blachy jak i rury, wykonane ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium, we wszystkich możliwych pozycjach (PA, PB, PC, PD, PE, PF, PG oraz H-L045 i J-L045), zarówno jedno- jak i dwustronnie. Ponadto, posiadamy personel specjalizujący się w obsłudze CNC, wycinaniu plazmowym, gięciu, malowaniu oraz innych zadaniach związanych z obróbką metalu oraz pracami montażowymi. Ze względu na to, że posiadamy bardzo zróżnicowaną grupę pracowników, zakres prac jakie wykonujemy jest bardzo szeroki.

Na naszych kontraktach pracują wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy po sprawdzeniu się w Polsce są delegowani na kontrakty zagraniczne. Warto dodać, ze nasi pracownicy czytają rysunek techniczny i znają języki obce (angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, holenderski), co znacznie ułatwia współpracę.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą zapraszamy do kontaktu pod nr tel. +48 730 002 811  lub poprzez pocztę elektroniczną: sales@metalgroup.pl . Nasi doświadczeni pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Metal Group to nowoczesna firma z bogatymi tradycjami. To także firma, która posiada ogromne doświadczenie, doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów i z chęcią wychodzi im naprzeciw. Świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z branżą metalurgiczną i budowlaną. Naszą specjalnością jest profesjonalny i kompleksowy remont kontenerów.

Nasze usługi obejmują głównie remontowanie za granicą. Dzięki temu, że dysponujemy personelem specjalizującym się w obsłudze CNC, wycinaniu plazmowym, gięciu i malowaniu, a także w zadaniach związanych z obróbką metalu i pracami montażowymi jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom naszych kontrahentów. Gwarantujemy najwyższą jakość w spawaniu i naprawie kontenerów. Zapraszamy!